Szanowni Państwo

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP w partnerstwie z Działdowską Agencją Rozwoju S.A. realizuje projekt pn.:

"Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Olsztynie"

którego celem jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorstw społecznych na terenie powiatów: mrągowskiego, kętrzyńskiego, bartoszyckiego, lidzbarskiego, olsztyńskiego oraz Miasta Olsztyna.

Naszym zadaniem jest kompleksowe wspieranie rozwoju ekonomii społecznej w postaci usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych skierowanych do osób zainteresowanych założeniem spółdzielni socjalnej bądź ekonomizacją podmiotu ekonomii społecznej.

W związku z realizowanymi zadaniami, oferujemy różne rodzaje form wsparcia, w tym między innymi wsparcie finansowe, w postaci bezzwrotnych dotacji w wysokości do 24 000 zł na osobę oraz wsparcia pomostowego w wysokości do 1850 zł miesięcznie na nowo zatrudnianą Osobę zagrożoną wykluczeniem społecznym w przedsiębiorstwach społecznych - tj. Stowarzyszeniach i Fundacjach prowadzących działalność gospodarczą przez okres do 12 miesięcy prowadzenia działalności.

Nasi Pracownicy to doświadczeni fachowcy w zakresie tworzenia miejsc pracy dla Osób, które są zainteresowane podjęciem zatrudnienia w przedsiębiorstwie społecznym.

Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat możliwości rozwoju zawodowego i uzyskania konkretnych narzędzi do działania w ramach przedsiębiorstwa społecznego.

W przypadku zainteresowania szczegółami, zachęcam do kontaktu:

- zorganizujemy spotkanie, podczas którego z chęcią przekaże Państwu wszelkie istotne szczegóły oraz warunki udziału w projekcie.

Zachęcam do kontaktu.

Agnieszka Filipczyk
Doradca ds. Przedsiębiorczości Społecznej
Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Kętrzynie
ul. Piłsudskiego 1
11- 400 Kętrzyn
Tel. (89) 751-39-90
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej  WAMA-COOP 
10-508 Olsztyn ul. A. Mickiewicza 21/23 
tel./fax. 89 526 43 66 kom. 509 395 175
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.wamacoop.pl

ULOTKA DO POBRANIA