konsultacjeWójt Gminy Srokowo zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych bezpośrednich 17 maja 2021r.

1) godz.12:00 podmioty i instytucje

2) godz.15:30 mieszkańcy gminy i organizacje pozarządowe

Celem konsultacji jest zebranie propozycji, uwag i opinii dotyczącej projektu Diagnozy potrzeb i potencjału społeczności lokalnej Gminy Srokowo w zakresie usług społecznych w ramach realizacji projektu Centrum Usług Społecznych jako nowa jakość wsparcia mieszkańcom gminy Srokowo realizowanego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Diagnoza zawiera:

1. Ogólny opis

a) metodologię badań i przebieg badania,

b) wprowadzenie do tematyki potrzeb społecznych w Gminie Srokowo

c) stan świadczonych usług społecznych w Gminie Srokowo

2. wyniki badań społecznych potrzeb i potencjału społeczności lokalne

3. wnioski i rekomendacje oraz nowe rozwiązania w zakresie usług społecznych

 

*** UWAGA ***

Informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa nie możemy zapewnić udziału wszystkich zainteresowanych aby uwzględnić ich różne perspektywy, dlatego też uwagi, opinie a także dodatkowe źródła informacji istotnych dla Diagnozy potencjałów i potrzeb w zakresie usług społecznych na terenie gminy Srokowo można przekazać elektronicznie dnia 17.05.2021r. na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt Diagnozy potencjałów i potrzeb w zakresie usług społecznych na terenie gminy Srokowo dostępny na http://bip.gminasrokowo.pl oraz na stronie internetowej Centrum Usług Społecznych w Srokowie http://www.cussrokowo.pl

Udział Państwa w konsultacjach społecznych jest ważny dla ustalenia Katalogu Usług Społecznych, które będą realizowane w Gminie Srokowo.

 

Diagnoza potrzeb i potencjału społeczności lokalnej Gminy Srokowo w zakresie usług społecznych - do pobrania