konsultacjeWójt Gminy Srokowo Zarządzeniem Nr 7/2022 z dnia 13 stycznia 2022 r. zarządził przeprowadzenie konsultacji społecznych „Programu Usług Społecznych w Gminie Srokowo”. Celem konsultacji było uzyskanie opinii, wniosków i uwag mieszkańców Gminy Srokowo na temat prezentowanego dokumentu.

Konsultacje przeprowadzono w dniach: 13.01. – 20.01.2022 r. Uwagi, opinie i rekomendacje można było składać w wersji elektronicznej – formularz zeskanowany lub wypełniony elektronicznie przesłany na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokument dotyczący konsultacji społecznych został udostępniony do publicznego wglądu na stronach internetowych: https://srokowo.warmia.mazury.pl/ogloszenia/2338-konsultacje-spoleczne-dot-programu-uslug-spolecznych-w-gminie-srokowo oraz https://bip.gminasrokowo.pl/akty/14/1379/w_sprawie_uruchomienia_procesu_konsultacji_spolecznych_Programu_Uslug_Spolecznych__0D_0Aw_Gminie_Srokowo/

Jednostką odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji społecznych było Centrum Usług Społecznych w Srokowie. Konsultacje zostały przeprowadzone zgodnie z Uchwałą Nr XVIII/89/16 Rady Gminy Srokowo z dnia 26 lutego 2016 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Srokowo.

We wskazanym terminie nie wpłynęła żadna uwaga/opinia.

 

Informacja - do pobrania