IMG 001818 stycznia 2018 r. odbyła się w Szkole Podstawowej w Srokowie z filią w Solance „choinka szkolna” inspirowana najprawdziwszym zamkowym balem.

Wielkie przygotowania do balutrwały od tygodnia i wymagały dużej kreatywności oraz wielu godzin pracy, ale opłaciło się - sala gimnastyczna zamieniła się w piękną, królewską salę balową.

Imprezę otworzyła pani dyrektor, nasza" królowa”,która przekazała klucze do zamku i życzyła udanej zabawy uroczystym wezwaniem Poloneza czas zacząć...

Następnie wychowawcy zaprezentowali ze swoimi uczniami tańce dworskie oraz brali udział w zabawach, którym nie było końca!

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również „kawiarenka” zorganizowana przez Radę Rodziców, w której dzieci mogły się posilać i nabierać energii do dalszej zabawy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego balu
i sprawienia ogromnej przyjemności dzieciom, a w szczególności: p. Sylwii Pokusie (dekoracje), firmie Format, Annie i Cezaremu Boroch, Annie Małeckiej, Dorocie Oryńczak (przeprowadzenie imprezy), oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Srokowie (wypożyczenie kolorowych świateł).

Anna Małecka/SP Srokowo