konkurs 2023 1

komunikatWłaścicielu nieruchomości niezamieszkałej (prowadzący działalność gospodarczą, szkoły i przedszkola, instytucje publiczne, porty, kąpieliska, ogrody działkowe itp.), zamierzamy ogłosić przetarg na odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych. Planowany termin ogłoszenia to 21.04.2023r.

DSC 6496 rezerwat zakret krutyn pieckiMarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza X edycję konkursu o nagrodę im. prof. Janiny Wengris za wspieranie postaw proekologicznych oraz propagowanie działań i rozwiązań przyczyniających się do zmniejszenia zagrożenia środowiska naturalnego oraz jego ochrony.

Do 31 marca 2023 r. trwa nabór wniosków zgłoszeniowych do X edycji konkursu o przyznawaną przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Nagrodę im. prof. Janiny Wengris.

arimr logoOd 31 stycznia 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł energii, będą mogli ubiegać się o wsparcie finansowe. Nabory wniosków prowadzone będą w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” z PROW 2014-2020.