PIC 0601Uczniowie Szkoły Podstawowej w Srokowie wzięli udział w konkursie plastyczno- fotograficznym pt. " Pszczoła w środowisku i życiu człowieka " zorganizowanym przez  Koło Pszcelarzy w Iławie, które było gospodarzem Wojewódzkich Obchodów Dnia Pszczelarza.  Zainteresowanie było bardzo duże i na konkurs wpłynęła olbrzymia ilość prac . Podsumowanie odbyło się 6 września 2015r. w Iławie.

Jury konkursu uznało, że wszystkie prace spełniają kryterium tematu, a prace tak ciekawe, że postanowiono wyróżnić wszystkich uczestników dyplomami. 26 października odbyło się wręczenie dyplomów i dołączonych do nich upominków, których fundatorem było Rejonowe Koło Pszczelarzy w Srokowie. Wręczenia dokonał członek Zarządu, p. Bogusław Staruch, dziękując uczestnikom konkursu, pani dyrektor Jadwidze Zając i koordynatorowi konkursu w Szkole w Srokowie pani Darii Oryńczak.

Pan Bogusław Staruch na koniec zachęcał uczniów do rozwijania swych zdolności plastycznych i fotograficznych oraz zachęcał do dalszej współpracy.

Uczniowie nagrodzeni ze Szkoły Podstawowej w Srokowie:

Konkurs plastyczny:

1. Aleksandra Bagińska

2. Gabriela Kukuła

3. Marlena Rosa

4. Kalina Sałyk

5. Mateusz Zielke

Konkurs fotograficzny:

1. Konrad Dudek

2. Małgorzata Kowalczyk

3. Zuzanna Oryńczak

B.Staruch

PIC 0601