20210120 080549 „Witaj w Gminie Srokowo”

To nowy produkt promocyjny w naszej Gminie.

Od 2020 r. Wójt Gminy Srokowo Marek Olszewski  podjął inicjatywę powitania naszych nowych mieszkańców. Każde nowonarodzone  dziecko  zameldowane w naszej gminie otrzymuje pakiet powitalny w skład którego wchodzi  list gratulacyjny dla rodziców, ręcznik kąpielowy oraz spersonalizowana pamiątkowa poduszeczka. W 2020 r. w  Gminie Srokowo urodziło się 28 dzieci w tym 16 dziewczynek i 12 chłopców.

Dziewczynki otrzymały imiona:

Alicja,  Julia, Laura, Lidia, Zofia, Blanka, Angelika, Martyna, Marina, Zuzanna, Milena, Nadia, Liliana, Wiktoria, Julia i Hanna

 natomiast  chłopcy  to  Szymon, Bartosz, Oskar, Józef, Michał, Antoni, Jan, Mikołaj, Aleksander, Natan, Franciszek i Jerzy.

Powitanie miało mieć charakter uroczysty niestety epidemia Covid 19 nie pozwoliła na organizację takiej uroczystości. Chcąc przywitać naszych nowych mieszkańców oraz pogratulować szczęśliwym rodzicom, z końcem roku  dotarliśmy z upominkami do każdego z nich życząc dużo zdrowia, szczęścia oraz samych magicznych chwil przepełnionych miłością.

Niech  dzieciątka nam rosną zdrowo.

 

Wójt Gminy Srokowo Marek Olszewski